Ο Ευτύχιος λατρεύει τα ταξίδια.Παρέα με την Ευτυχούλα ξεκινούν μια ονειρική περιπλάνηση,προκειμένου να μάθουν σε όλους τους ανθρώπους να χαμογελούν.Πώς θα τα καταφέρουν; Μα...ξέρουν το μυστικό της ευτυχίας! Κι όταν το ανακαλύψουν , πάλι μπλέκουν σε νέες περιπέτειες , αφού έρχονται αντιμέτωποι με τα ύπουλα σχέδια του μυστηριώδους πειρατή και του κόντε-Μουρμούρη! Θα καταφέρουν άραγε να ξαναβρούν την ΕΥΤΥΧΟΥΠΟΛΗ;Αυτό το Σάββατο σαλπάρουμε και ταξιδεύουμε παρέα.Πού;Στο βιβλιοπωλείο Χριστάκης(Ιπποκράτους 10-12), 13:00 !!
Τετάρτη 25 Μαΐου 2016
Αυτό το Σάββατο 13:00 στο βιβλιοπωλείο Χριστάκης
Ο Ευτύχιος λατρεύει τα ταξίδια.Παρέα με την Ευτυχούλα ξεκινούν μια ονειρική περιπλάνηση,προκειμένου να μάθουν σε όλους τους ανθρώπους να χαμογελούν.Πώς θα τα καταφέρουν; Μα...ξέρουν το μυστικό της ευτυχίας! Κι όταν το ανακαλύψουν , πάλι μπλέκουν σε νέες περιπέτειες , αφού έρχονται αντιμέτωποι με τα ύπουλα σχέδια του μυστηριώδους πειρατή και του κόντε-Μουρμούρη! Θα καταφέρουν άραγε να ξαναβρούν την ΕΥΤΥΧΟΥΠΟΛΗ;Αυτό το Σάββατο σαλπάρουμε και ταξιδεύουμε παρέα.Πού;Στο βιβλιοπωλείο Χριστάκης(Ιπποκράτους 10-12), 13:00 !!
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης (Atom)
Μια φορά κι έναν καιρό ήταν ένα ξωτικό που το έλεγαν Φαρλό. Που βαριόταν τα ίδια και τα ίδια. Που το ’βαλε σκοπό του να φτάσει στην άκρη του...
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgCZNHUJd0PTrlKDNzibNd22DyyMitKe8-9bRtuZ3mUvDNlir4uC8_2UPTnf6SX17LcXjyUvNvw2ssz5qP6JXW17xVk8cepOtg45ehdqo_Oq3lKw9u1TUTAxrJb2M_F8CZBqInKe_aSlnlRtMeIzk6zMsIZofE1_kBcRDmoJbehbXsCwb7kX3PmvopvTEA/w218-h320/%CF%84%CE%BF%20%CE%BE%CF%89%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8C%20%CE%B5%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CE%BD%CE%B1.jpg)
-
8 λόγοι που τα παιδιά σας λένε ΔΕΝ ΠΑΩ ΣΧΟΛΕΙΟ! POST ΣΥΓΓΡΑΦΕΩΝ / 8 ΛΟΓΟΙ ΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΛΕΝΕ ΔΕΝ ΠΑΩ ΣΧΟΛΕΙΟ! ...
-
Η συγγραφή είναι μια μορφή τέχνης . Αγαπώ τις άπειρες δυνατότητες των λέξεων να εκφράζουν νοήματα και συναισθήματα. Επιθύμια μου είναι να ε...
-
Κατεβάστε στον παρακάτω σύνδεσμο τις δραστηριότητες-εκπαιδευτικό υλικό για το βιβλίο: Η Ανεμώ και το Σπασικλάκι ,εκδόσεις Μεταίχμιο https://...
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου